Bushman novinky

Nová kolekcia jeseň/zima 2013 už na obchodoch!
11.09.2013

Vážení zákazníci,

značka BUSHMAN Vám prináša Vám prináśa novú kolekciu. Od 5. septembra môžete v predajniach BUSHMAN nakúpiť sezónne novinky ale aj osvedčenú líniu BUSHMAN CLASSIC.

Navštívte predajne BUSHMAN a prehliadnite si novinky!

NEW COLLECTION ATUMN/WINTER 2013

Nová kolekcia značky BUSHMAN jeseň/zima 2013 ponúka radu zaujímavostí, ale predovšetkým ostáva verná svojej filozofii. BUSHMAN to je kvalitné oblečenie z prírodných materiálov, ktorého nositeľ hovorí svetu: „Vyznávam osobitý životný štýl, som cestovateľ, mám rád prírodu.“

Taktiež nová kolekcia našla inšpiráciu v prírode, cestovaní a dobrodružstve. Nápady ale čerpá aj z úspešných modelov minulých sezón. Novinkou sú ľahšie materiály, príjemné na nosenie, avšak s autentickým a typickým vzhľadom BUSHMAN. V kolekcii ostáva i stálica – nadčasová línia BUSHMAN CLASSIC.

Pánska kolekcia jeseň/zima 2013 je v prevedení obľúbených zemitých farieb, odtieňoch hnedej, béžovej a zelenej. Rozjasňujúcimi farbami sú oranžová a žltá, nechýba jasná biela a objavuje sa aj modrá v rôznych odtieňoch neba. Na tričkách nájdeme tematické potlače v duchu cestovania alebo názvy exotických destinácií. V kolekcii sa objavuje aj široká škála tematických potlačí, zvieracích, brandových alebo funny. To všetko modely príjemne oživuje.

V línii BUSHMAN CLASSIC nájdu priaznivci značky oblečenie preverené časom. Kolekcia je spojením typického štýlu a najvyššej kvality. Charakterizujú ju expedičné košele, odopínacie cargo nohavice z pevného odolného materiálu, bunda inšpirovaná army štýlom, vesta s praktickými vačkami alebo originálne expedičné topánky.

Dámska kolekcia jeseň/zima 2013 sa vyznačuje detailným spracovaním a funkčnými materiálmi. Dámska kolekcia vychádza z pánskej a obidve línie tak získavajú jednotný ráz. Dámske modely sú rovnako v prevedení zemitých farieb, oživenie tu prináša žltá a nechýba tričko s brandovou potlačou a kockovaná košeľa v dvoch farebných prevedeniach. Taktiež u dámskych kolekcií nájdeme špeciálnu finálnu úpravu, ktorá dodáva modelom príjemný autentický vzhľad a omak, ktorý je pre BUSHMAN typický. S tým súvisí aj dôraz kladený na vyššie gramáže a pevnejšie materiály.

Štýlové doplnky BUSHMAN – termoska alebo originálne BUSHMAN tašky. Doplniť s nimi je možné outfity  ako z kolekcie dámskej, tak aj pánskej. V ponuke je aj široká paleta ďalších doplnkov, od opaskov cez klobúky, až po topánky alebo šperky.

Modely BUSHMAN volia ľudia, ktorý vsadia na kvalitu, pohodlie a spoľahlivosť.