Bushman novinky

NEW COLLECTION SPRING AND SUMMER 2013
06.03.2013

Nová kolekcia BUSHMAN na jar/leto 2013 je v duchu svojej filozofii určená predovšetkým na cestovanie a voľný čas. Nechýbajú ale ani modely do mesta alebo kancelárie. BUSHMAN ako vždy zaručuje pohodlné osvedčené strihy, vysoko kvalitné prírodné materiály a spracovanie.

Súčasťou ponuky je nadčasová línia BUSHMAN CLASSIC, ktorá je spojením typického štýlu a najvyššej kvality. Líniu CLASSIC charakterizuje: expedičná košeľa, odopínacie cargo nohavice z pevného odolného materiálu, bunda inšpirovaná army štýlom, vesta s praktickými vreckami alebo originálne expedičné topánky. Novinkou sú štýlové outodoorové doplnky – skladacia lopata a vedro alebo špeciálny BUSHMAN polliter. Jedinečná je aj kolekcia afrických šperkov vyrábaných výlučne z prírodných materiálov. Vlastná rada expedičnej outdoorovej obuvi je teraz novo rozšírená o originálne trekové  sandále BUSHMAN.

Modely kolekcie BUSHMAN sú voľbou pre tých, ktorí vyznávajú osobitý štýl, riadia sa svojimi inštinktmi a za všetkých okolnosti idú vlastnou cestou.