Bushman novinky

06.03.2014

Vážení zákazníci,

novinky z kolekcie SPRING/SUMMER 2014 dorazili na predajne BUSHMAN. Teraz už môžete vyberať z nových modelov, ale aj zo stálej osvedčenej línie BUSHMAN CLASSIC. Neváhajte a príďte do našich predajní, čakajú tam na vás nielen kvalitné výrobky, ale aj personál, vždy ochotný pomôcť.

NEW ARRIVAL: COLLECTION SPRING/SUMMER 2014

Aj napriek tomu, že kolekcia značky BUSHMAN SPRING/SUMMER 2014 prináša veľa nového, stále ostáva verná svojej filozofii. BUSHMAN je kvalitné oblečenie z prírodných materiálov pre ľudí, ktorí majú svoj štýl, obdivujú prírodu a neboja sa ísť svojou vlastnou cestou.

Dobrodružstvo, krásna príroda a radosť z cestovania sú skvelou inšpiráciou a práve z nej čerpá nová kolekcia BUSHMAN. Novinkou sú napríklad tričká s rubovou potlačou v niekoľkých farbách. Všetko s typickým vzhľadom oblečenia firmy BUSHMAN. Aj napriek tomu, že prichádzajú nové modely, v kolekcii zostáva aj stálica – nadčasová a obľúbená línia BUSHMAN CLASSIC.

Pánska kolekcia SPRING/SUMMER 2014 je v prevedení obľúbených zemitých farbách, odtieňoch hnedej, béžovej a zelenej.  Nechýba ani odtieň červenej – terracota a rozjasňujúcimi farbami sú oranžová a žltá, jasná biela a objavuje sa aj modrá. Trička oživujú rôzne potlače a to tématikou cestovania, vtipnými nápismi alebo brandovými potlačami firmy BUSHMAN.

V línii BUSHMAN CLASSIC nájdu priaznivci značky oblečenie preverené časom. Kolekcia je spojením typického štýlu a najvyššej kvality. Charakterizujú ju expedičné košele, odopínacie cargo nohavice z pevného materiálu, bunda inšpirovaná army štýlom, vesta s praktickými vačkami alebo originálne expedičné topánky.

Dámska kolekcia SPRING/SUMMER 2014 sa vyznačuje detailným spracovaním a funkčnými kvalitnými materiálmi. Dámske oblečenie nesie klasické prvky BUSHMAN a pánska aj dámska línia vychádza z rovnakých princípov a filozofie. Preto aj dámska kolekcia je založená na zemitých farbách, nechýba však ani oranžová, žlta alebo biela. Kolekcia prináša napríklad tričká s brandovou potlačou, kockované košele s krátkymi rukávmi, pohodlné nohavice, prechodné bundy a veľa ďalšieho.

Oblečenie BUSHMAN je špeciálne upravené a tým získava autentický vzhľad, ktorý je pre BUSHMAN typický. S tým súvisí aj dôraz kladený na vyššie gramáže a pevnejšie materiály.

BUSHMAN vyrába taktiež štýlové doplnky, akými sú napríklad klobúky a čapice, peňaženky alebo šatky. Doplniť sa nimi dajú outfity z kolekcie dámskej ale aj pánskej.

Modely BUSHMAN volia ľudia, ktorý vsádzajú na kvalitu, pohodlie a spoľahlivosť.