Bushman novinky

BUSHMAN for ZOO BRATISLAVA
04.04.2013

Značka outdoorového oblečenia BUSHMAN spolu s bratislavskou ZOO zrealizovali projekt BUSHMAN for ZOO Bratislava. A to prostredníctvom predaja špeciálnej edície svojej kolekcie . Vybrané produkty z kolekcie BUSHMAN označené logom BUSHMAN for ZOO možno dostať od 3.4.2013 na predajniach BUSHMAN Eurovea a BUSHMAN Aupark. Nákupom každého jedného produktu z kolekcie BUSHMAN for ZOO bude venovaných 10% z ceny výrobku na projekt bratislavskej zoologickej záhrady „Aby naše vlky spokojne vyli“.

BUSHMAN sa v rámci svojich aktivít rozhodol podporiť jednu z najväčších zoologických záhrad na Slovensku – bratislavskú ZOO a to v rámci projektu „Aby naše vlky spokojne vyli“. Bránu bratislavskej zoologickej záhrady, rozprestierajúcej sa na 96 ha karpatského lesa, prekročil prvý návštevník v roku 1960. Svoj domov v nej našlo 150 druhov zvierat vrátane vlka európskeho. Chovné zariadenie pre vlka európskeho, je zastarané a nevytvára ideálne podmienky na chov. Projekt „Aby naše vlky spokojne vyli“ pomôže vybudovať pre vlka európskeho v bratislavskej ZOO priestranný výbeh, ktorý bude lepšie vyhovovať jeho potrebám a vernejšie kopírovať prostredie, v ktorom sa nachádza vo voľnej prírode.

 

BUSHMAN VÝTVARNÁ SÚŤAŽ

Bratislavská zoologická záhrada v spolupráci s outdoorovou firmou Bushman vyhlasujú výtvarnú súťaž na tému: "Aby naše vlky spokojne vyli". Téma kresieb: Život vlka v zoologickej záhrade. Vybraných bude päť najkrajších výtvarných diel, ktoré ohodnotíme zaujímavými darčekmi od spoločnosti BUSHMAN a od ZOO Bratislava. Výhercom budú ceny odovzdané v zoologickej záhrade v Bratislave pri príležitosti Medzinárodného dňa detí, 2. júna 2013. Vaše výtvarné práce posielajte na adresu: Zoologická záhrada Bratislava, Mlynská dolina, 842 27 Bratislava, alebo na adresu: matejovicova@zoobratislava.sk do 24. mája 2013.

Tešíme sa na vaše výtvarné práce!