Bushman novinky

16.01.2013

Bushman for Unicef

 

V rámci kampane WATER FOR AFRICA sa podarilo získať prostriedky pre UNICEF v celkovej výške 2160,-eur. Ďakujeme všetkým, ktorí si tričko alebo doplnok BUSHMAN z limitovanej edície kúpili a prispeli tak na vyčistenie 2.160.000 l vody v Afrike.

Do pokračovania tohto projektu sa môžete zapojiť aj Vy, tričká z edície BUSHMAN FOR UNICEF sú stále k dispozícii vo všetkých značkových predajniach a na e-shope BUSHMAN, a to až do vypredania zásob. Kúpou 1 trička prispejete 4 € na projekt UNICEF „Nezávadná voda“.  Výťažok z každého trička umožní nákup 800 tabliet na čistenie vody, čo predstavuje až 4000 litrov nezávadnej vody pre Afriku.

 

Navštívte predajne BUSHMAN a pomáhajte s nami!

 

BUSHMAN sa v rámci svojich dobročinných aktivít rozhodol podporiť najväčšiu svetovú organizáciu pomáhajúcu deťom – UNICEF, ktorá okrem iného pomáha získavať zdravotne nezávadnú vodu v postihnutých oblastiach. Nedostatok pitnej vody patrí medzi najväčšie hrozby súčasného sveta. Prístup k jej zdrojom nemá každý desiaty človek našej planéty, čo predstavuje až 783 miliónov ľudí. Na choroby spôsobené znečistenou vodou a nedostatočnou hygienou každý rok umierajú 2 milióny detí. UNICEF vo viac ako 90 krajinách sveta vyhlbuje studne, inštaluje ručné čerpadlá, zaisťuje prívod vody do škôl a zdravotných stredísk, poskytuje tabletky na dezinfekciu vody, rozvíja programy zamerané na zvýšenie úrovne hygieny rodín a ochrany pred chorobami prenášanými závadnou vodou.