Tlačové správy

BUSHMAN spolu s UNICEF pomáha získavať nezávadnú vodu

Česká značka outdoorového oblečenia BUSHMAN podporuje projekt UNICEF – Nezávadná voda. A to prostredníctvom predaja špeciálnej edície svojich tričiek. Tričká nesú logo BUSHMAN for UNICEF - Water for Africa a možno ich dostať v troch farebných prevedeniach od 22. októbra. Nákup každého jedného trička umožní zabezpečiť 800 tabliet na čistenie vody. Už jedno tričko BUSHMAN z tejto edície tak predstavuje až 4 000 litrov nezávadnej vody. BUSHMAN ďalej venuje projektu 10% z ceny vybraných doplnkov z novej kolekcie jeseň/zima 2012.

BUSHMAN sa v rámci svojich dobročinných aktivít rozhodol podporiť najväčšiu svetovú organizáciu pomáhajúcu deťom – UNICEF, ktorá okrem iného pomáha získavať zdravotne nezávadnú vodu v postihnutých oblastiach. Nedostatok pitnej vody patrí medzi najväčšie hrozby súčasného sveta. Prístup k jej zdrojom nemá každý desiaty človek našej planéty, čo predstavuje až 783 miliónov ľudí. Na choroby spôsobené znečistenou vodou a nedostatočnou hygienou každý rok umierajú 2 milióny detí. UNICEF vo viac ako 90 krajinách sveta vyhlbuje studne, inštaluje ručné čerpadlá, zaisťuje prívod vody do škôl a zdravotných stredísk, poskytuje tabletky na dezinfekciu vody, rozvíja programy zamerané na zvýšenie úrovne hygieny rodín a ochrany pred chorobami prenášanými závadnou vodou.

www.bushman.sk

 

 

ts_bushman_unicef_webka.docx
Dátum vytvorenia: 08.01.2013
veľkosť: 27,0 kB

BUSHMAN VYRÁŽA NA EXPEDÍCIU NA ZAHRANIČNÉ TRHY

Česká značka outdoorového oblečenia BUSHMAN pokračuje v rozširovaní svojich obchodných aktivít v zahraničí. BUSHMAN v súčasnosti predáva v sieti vlastných a franchisingových obchodov na území Českej republiky a na Slovensku. Nedávno sa k tejto sieti pridala  aj krajina Bulharsko. Po úspešnom  štarte prvej značkovej predajne vo Varne sa na jar 2013 pripravuje otvorenie ďalšieho obchodu v hlavnom meste Sofia.

Za svoju ďalšiu destináciu si BUSHMAN vybral susednú metropolu Viedeň. „Už od 18. októbra tu zákazníci nakupujú oblečenie BUSHMAN v novopostavenom obchodnom centre G3,“ hovorí Jindřich Melichar – spolumajiteľ značky BUSHMAN. Spolu s Rakúskom sa na konci októbra rozbehne aj nové obchodné zastúpenie v Nemecku. Tu bude značka BUSHMAN najskôr predávať prostredníctvom vlastného e-shopu.

O zastúpení na ďalších atraktívnych a rešpektovaných trhoch aktuálne prebiehajú jednania. S ruským obchodným partnerom bola uzatvorená dohoda, na základe ktorej sa na jar 2013 otvoria prvé dva značkové obchody na území Ruskej federácie. Úspešne sa rozvíja aj spolupráca s obchodnými partneri z JAR, kde by sa značka v tej istej dobe mala objaviť vo vybraných obchodných sieťach. BUSHMAN ďalej intenzívne rokuje s obchodnými partnermi z USA a Číny.

www.bushman.sk

ts_bushman_export_webka.docx
Dátum vytvorenia: 08.01.2013
veľkosť: 26,0 kB

NOVÁ KOLEKCIA JESEŇ/ZIMA 2012

Nová kolekcia prémiovej značky oblečenia BUSHMAN jeseň/zima 2012 je v duchu svojej tradície určená predovšetkým na cestovanie a voľný čas. Nechýbajú však ani modely do mesta alebo do kancelárie. Kolekcia obsahuje širokú ponuku kvalitných pánskych a dámskych produktov, ktoré možno neobmedzene kombinovať. Špecifickou líniou je BUSHMAN CLASSIC ako dôkaz vernosti tradícii, štýlu a charakteru značky. Celá kolekcia je vyrobená takmer výhradne z prírodných materiálov -  bavlna, vlna, ľan alebo koža.  Moderné spracovanie a následná úprava zaručujú vynikajúce úžitkové vlastnosti. BUSHMAN ako vždy ponúka pohodlné osvedčené strihy, vysoko kvalitné materiály a spracovanie.

 

Verná svojim farbám

Farebnosť pánskej kolekcie jeseň/zima 2012 je v odtieňoch typických pre značku BUSHMAN, čo sú zemité odtiene hnedej, široká škála zelených a béžových odtieňov. Akcentujúcimi farbami sú oranžová, vínová a krémová. Okrem jednofarebných modelov ponúka pánska kolekcia veľký výber decentných i výraznejších kociek použitých prevažne na košeliach a originálne motívy potlačí tričiek s cestovateľskou a prírodnou tematikou. Dámska kolekcia je ladená v odtieňoch béžovej, tmavo hnedej a tmavo šedej. Akcentujúcou farbou je oranžová a červená. Väčšina modelov značky BUSHMAN sa vyznačuje neobyčajnou jemnosťou na dotyk, ktorá je dosiahnutá špeciálnym opraním a pigmentovým farbením. To zabezpečuje aj autentický vzhľad a originálnu farebnosť oblečenia.

 

Súčasťou ponuky je nadčasová línia BUSHMAN CLASSIC, ktorá je spojením štýlu, tradície a najvyššej kvality. Líniu CLASSIC charakterizujú zemité prírodné odtiene. V tejto rade upútajú pozornosť napríklad košele PEONY a HAMMER, cargo nohavice DRAKE z pevného odolného materiálu, praktické odopínacie cargo nohavice HOOK, bunda BASS inšpirovaná army štýlom, ďalej bunda WOLF s vnútornou odopínacou fleecovou vestou a mnohými funkčnými detailmi. Zaujme rovnako aj vesta VESTIL s praktickými vreckami.  Štýlové expedičné topánky BUSHMAN EXPEDITION sú vhodné tak na expedíciu ako i na bežné nosenie.

 

Kolekcia BUSHMAN jeseň/zima 2012 obsahuje okrem oblečenia aj široké spektrum originálnych doplnkov ako sú čapice, plátenné a kožené opasky, šatky so zvieracími motívmi a originálne africké klobúky. Jedinečná je kolekcia afrických šperkov vyrábaných výlučne z prírodných materiálov. Ako novinku uviedla značka BUSHMAN na trh vlastnú radu expedičnej a outdoorovej obuvi spolu s kolekciou pletených tašiek a batohov.

Modely kolekcie BUSHMAN sú voľbou pre tých, ktorí vyznávajú osobitý štýl a kvalitu, cenia si tradície, riadia sa svojimi inštinktmi a za všetkých okolností si  idú vlastnou cestou.

www.bushman.sk, www.bushmanshop.sk

ts_bushman_nova_kolekcia_webka.docx
Dátum vytvorenia: 08.01.2013
veľkosť: 27,1 kB