Bushman novinky

22.03.2017

Bushman, ako je jeho dobrým zvykom a nálade zostáva súčasťou prírody. Prečo si ale kúsok prírody nevziať so sebou do mesta? Prečo sa cestou z práce necítiť ako veľký cestovateľ a objaviteľ? Tak sa cíti pravý Bushman. Taký je pravý Bushman. Ak ste kdekoľvek „ v tých veciach vyzeráte fakt dobre“. Bushman to je vaša druhá koža, vaše pohodlné oblečenie, ktoré vás ochráni. Bushman, jediný parťák, ktorého si pripustíte k telu.

  

Bushman udáva smer nadčasovej módy ako kombináciu osvedčených strihov, prírodných materiálov, príjemných farieb, prekvapujúcich funkčných detailov. Dvadsať rokov skúseností, ktoré okolitý svet priniesol, s rozmyslom a dôslednosťou vkladá do doplnkov a štýlového oblečenia. Z prírody čerpá inšpiráciu a využíva prírodnú farebnosť, vzory a materiály. Pocit cestovateľov vycítite z každého odevného kúsku.

Pánska kolekcia v znamení pohodlia, funkčnosti, praktickosti a decentnej farebnosti. Prižmúrite oči a odrazu stojíte pod sopkou, alebo na púšti zaliatej tlmenou červenou farbou, otočíte sa a upúta vás hlbinná modrá a zátoka lemovaná zelenými krovinami. Kontrastné prvky na vašej košeli, bunde, nohaviciach ich robia neobyčajnými. Každé vrecko, každý záhyb ma svoj dôvod. Novinkou v materiáloch je aj tkanina BushTech, kde sme povýšili bavlnu, pri zachovaní jej vlastností, na vodeodolnú.

Dámska kolekcia Bushman rešpektuje ženu a nežnosť, ktorá je v tejto časti neprehliadnuteľná. Vyžaruje z nej sebavedomie, istota, že viete čo chcete. Oblečenie, ktoré je pohodlné, voľné, príjemné. Oblečenie, ktoré máte plne pod kontrolou, prináša vám slobodu a voľnosť. Krehké a jemné prvky sú veľmi inšpiratívne. Aj vy môžete stáť na vydláždenom námestí veľkomesta, cítiť sa ako by ste stála na lúke plnej rozkvitnutých modrých a ružových nezábudiek, ako by vás hladili slnečné lúče a napriek tomu vyzerať šik. Určite sa nebojte kombinovať ma to svoje kúzlo.