Aktivity

BUSHMAN spolu s UNICEF pomáha získavať nezávadnú vodu

BUSHMAN spolu s UNICEF pomáha získavať nezávadnú vodu

Česká značka outdoorového oblečenia BUSHMAN podporuje projekt UNICEF – Nezávadná voda. A to prostredníctvom predaja špeciálnej edície svojich tričiek. Tričká nesú logo BUSHMAN for UNICEF - Water for Africa a možno ich dostať v troch farebných prevedeniach od 22. októbra. Nákup každého jedného trička umožní zabezpečiť 800 tabliet na čistenie vody. Už jedno tričko BUSHMAN z tejto edície tak predstavuje až 4 000 litrov nezávadnej vody. BUSHMAN ďalej venuje projektu 10% z ceny vybraných doplnkov z novej kolekcie jeseň/zima 2012. Celý článok »

BUSHMAN PREDSTAVIL JESENNÉ NOVINKY

BUSHMAN PREDSTAVIL JESENNÉ NOVINKY

Bratislava 21. novembra 2012 Módna značka BUSHMAN predstavila počas svojej tlačovej konferencie novú kolekciu oblečenia JESEŇ/ZIMA 2012, charitu pre UNICEF a ambíciu prebiehajúcej expanzie do zahraničia. Celý článok »

Akcia BUSHMAN - Teraz ponúkame viac!!

Akcia BUSHMAN - Teraz ponúkame viac!!

Ak v období od 24. 9. do 21. 10. 2012 navštívite ktorúkoľvek značkovú predajňu BUSHMAN na Slovensku a nakúpite v ktorejkoľvek hodnote, získate možnosť zaregistrovať sa do zlosovania o zaujímavé výhry. Podrobné informácie o podmienkach a priebehu akcie získate priamo na predajniach BUSHMAN. Celý článok »

BUSHMAN slaví 15. narozeniny!

BUSHMAN slaví 15. narozeniny!

BUSHMAN oslavil své 15. narozeniny velkolepou expediční párty, která se konala v pražském klubu Retro Music Hall. Celý článok »

Cestovateľská súťaž BUSHMAN EXPEDITION

Cestovateľská súťaž BUSHMAN EXPEDITION je ukončená! GRATULUJEME VÍŤAZKE! V pondelok 31.1.2012  prebehlo v predajni BUSHMAN v Eurovei finálne zlosovanie akcie BUSHMAN EXPEDITION. Z 1490 platných registračných kupónov sme vylosovali jedného zákazníka, ktorý pocestuje na pravú BUSHMAN expedíciu! Šťastnou výherkyňou sa stala pani Daniela K. z Bratislavy, ktorá vďaka šťastnej ruke bushmaňáka, ale najmä skvelého herca Mariána Geišberga, pocestuje do Nórska! Srdečne blahoželáme a tešíme sa na jej zážitky z ciest! Celý článok »

Akcia VIVE LA FRANCE

V spolupráci s BUBO Travel Agency si pán Ján G. vychutnáva spolu s vínom BUSHMAN aj drsnú romantiku Francúzska! K výhre 14- denného zájazdu „Veľký okruh Francúzskom“ mu srdečne blahoželáme a tešíme sa na jeho zážitky v štýle pravého BUSHMANA!! Celý článok »